
Алгебра, 11 класс
Готов
Вопрос от 2237 дней назад
Відомо,що 7 кг печива коштують стільки,скільки 5 кг цукерок. Скільки кілограмів цукерок можна купити замість 28 кг печива?
Ответ от

Готов
Вопрос от 2237 дней назад
Відомо,що 7 кг печива коштують стільки,скільки 5 кг цукерок. Скільки кілограмів цукерок можна купити замість 28 кг печива?
Ответ от